kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-10-2015, 11:18
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Dla mnie plusem zakupów w internecie jest jeszcze to, że można znaleźć oryginalne ubrania. A w sieciówkach jest ciągle to samo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-11-2015, 13:31
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

W internecie można znaleźć na prawdę bardzo wiele ciekawych inspiracji zwłaszcza na daną porę roku. Ostatnio szukałam jakiejś nie drogiej biżuterii na każdą okazję w sumie tak na co dzień. Znalazłam wiele ciekawych ofert na http://sklep.firmabratki.pl Jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam bo na prawdę warto tam zajrzeć Każda z nas znajdzie tam coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-11-2015, 15:45
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ja też zawsze przegladam wiele miejsc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-11-2015, 20:51
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A korzystacie z internetowych tutoriali makijażowych?
Ja bardzo lubię kupować i testować nowe kosmetyki. Teraz też czaję się na kosmetyki Sleek (klik).Ale czasem zwyczajnie brakuje mi już pomysłów. Gdzie warto zajrzeć w poszukiwaniu inspiracji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-11-2015, 10:18
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

A co sądzicie o zaprojektowaniu koszulki z własnym nadrukiem? Lubicie w ogóle takie rzeczy? Ja ostatnio zamawiałam taką swoją w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulk...nadrukiem.html
Mają tam fajny i prosty w obsłudze kreator, gdzie można wybrać typ koszulki, ale też kolor, czcionkę napisów czy wgrać własną grafikę. Dla mnie samo projektowanie to była niezła zabawa i z pewnością jeszcze tam wrócę. Tym bardziej, że koszulka jest naprawdę dobrej jakości i nadruk też wydaje się być dość trwały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-11-2015, 12:59
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Sklepy internetowe są moim zdaniem znacznie lepsze od standardowych sklepów stacjonarnych. Zawsze znajdziesz to czego szukasz, wybór jest znacznie większy i cenowo bez porównania lepiej. Ja większość swoich ciuszków kupuję na stronie Domodi.pl gdzie właśnie szukam dla siebie sweterka na jesień i mam dylemat który wybrać:

Ten


czy ten
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-11-2015, 12:54
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Mi się bardziej podoba ten z owieczką. Jeśli jednak miałabym założyć na siebie, to wybrałabym drugi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-11-2015, 17:53
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Zobaczcie tu http://www.tzch.pl/ Widziałam że mają bardzo szeroki asortyment ubrań damskich i meskich oraz kapitalnych dodatków. Upatrzyłam świetną torebkę i myslę ze to nie będzie ostatni zakup. Ceny są bardzo korzystne dla mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-11-2015, 09:29
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi się niestety żaden z tych sweterków nie podoba. Za to w Mosquito widziałam ładny, długi golf.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-11-2015, 22:37
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

W necie jest dzisiaj taka mieszanka styli, że możesz sobie dobrać kilka jednocześnie. Ja ostatnio trafiłam na sklep http://mii-shop.com/ i zamówiłam kilka torebek. Kwestia tego czego aktualnie szukasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.