kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 28-12-2017, 22:19
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Ja tylko raz się dałam nabrac na parking przy lotnisku. Owszem jest to wygoda bo parkujesz prawie pod terminalem ale cena jaką trzeba zapłacić przyprawia o zawrót głowy. Ja najczęściej latam z Balic więc szukałam tam parkingu w normalnej i przystępnej cenie. Fajną ofertę ma Panda Parking. Można u nich zostawić auto już za 10 zł za dobę (jeśli parkujesz jeden dzień). Cennik możecie znaleźć na stronie parkingu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-01-2018, 11:33
Jaspin Jaspin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ja zawsze korzystam z parkingu przy lotnisku w Modlinie https://airport-modlin.com/page/2/ Dużo nie kosztuje, dobre dojazdy, zawsze wolne miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 07-02-2018, 19:09
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Jeśli poszukujecie dobry i sprawdzony wynajem samochodów to gorąco polecam. Znajdują się w Warszawie, przy ulicy Postępu 2, ale jak trzeba dostarczają auto pod wskazany adres. Rodzice korzystali w zeszłym tygodniu, byli bardzo zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 07-02-2018, 22:49
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Najprościej chyba będzie z transportem na lotnisko, ponieważ nie ma wtedy kłopotu z tym, gdzie zostawić samochód, czy będzie bezpieczny itd. Jesteśmy wtedy przywożeni i odwożeni z lotniska. Fajne usługi oferuje firma http://www.alejade.pl/transport-na-lotnisko Szczegóły można poznać na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-02-2018, 11:19
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Na lotnisko bardzo szybko się dostaniecie taksówką https://itaxi.pl/ Jest ich mnóstwo i bez problemu zamówicie ją przez aplikację. Jest to wygodny i tani sposób, jeśli chcemy szybko się gdzieś dostać. A ceny taksówek nie są takie drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-02-2018, 18:23
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tak się składa, że na szczęście w okolicach parkingów zazwyczaj znajduje się nie jedno, nie dwa, a nawet kilka parkingów, które chętnie za odpowiednią opłatą przechowają nasz samochód. Nieopodal lotniska Chopina w Warszawie jest to https://www.parking-lotnisko.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-02-2018, 22:36
blUEEyes blUEEyes is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Bardzo różnie- zależy jak blisko lotniska chcesz ten parking.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-02-2018, 18:21
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

W Krakowie, a raczej w podkrawkowskich Balicach, mozna znalezc parking w Balicach juz od 6 zlotych za dobe, oczywiscie strzezony i monitorowany. To parking o nazwie ParkujGo - sprawdzcie, na stronie maja cennik, a w cenie - nawet transport busem z parkingu na lotnisko i spowrotem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-04-2018, 16:07
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Bez parkingu ciężko zostawic bezpiecznie auto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 29-05-2018, 12:57
cindy cindy is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 49
Domyślnie

Jeśli chodzi o Warszawę Okęcie to ja od jakiegoś czasu korzystam z parkingu Park& Fly ze względu na przystępną cenę i bardzo dobrą obsługę. Parking jest położony troszkę dalej od terminala lecz nie jest to żadnym problemem. Obsługa dowozi pod same drzwi i również odbiera na czas po przylocie. Parking jest monitorowany i oświetlony więc pozostawione auto jest bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.