kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2018, 14:25
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie depilator laserowy

Dziewczyny posiadające taki depilator, jaki najlepiej kupić? Jak szybko są efekty? przekalkulowałam sobie że bardziej się opłaca mieć depilator niż chodzic do kosmetyczki tlko jaki wybrąc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-10-2018, 19:53
paloma paloma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Inwestycja w taki depilator naprawdę się opłaca. Ja wybrałam dla siebie produkt marki Philips i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-03-2019, 15:07
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Chciałabym wiedzieć, jak działa w praktyce taki depilator laserowy, a nie tylko z opisu i czy faktycznie jest taki skuteczny. Moja przyjaciółka jest zachwycona i poradziła mi, abym przejrzała sobie przed zakupem ten ranking https://twojerecenzje.pl/wellness/de...erowe-ranking/ . Faktycznie jest tu sporo informacji, ale i tak wolałabym wiedzieć, jak Wy oceniacie takie urządzenie. Dla mnie to zupełna nowość, chociaż kusi mnie, aby zamówić sobie jeden z nich. Tylko który?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-06-2020, 13:36
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Koniecznie sprawdźcie ranking depilatorów laserowych Depilator IPL jest poręczny, posiada niewielkie okienko, które należy przykładać do skóry. Użytkowanie urządzenia polega na przystawianiu depilatora i uruchamianiu błysków. W zależności od posiadanego modelu depilatora, można korzystać z wymiennych końcówek i nakładek, które ułatwiają depilację różnych części ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-06-2020, 16:01
IreneuszHeptyc Mężczyzna IreneuszHeptyc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem w sumie jak to konkretnie działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-07-2020, 21:42
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Wiele zależy w sumie od tego jaki depilator jest nam potrzebny i jak często będziemy go używały. Moim zdaniem świetnie sprawdzają się depilatory ipl i ja właśnie zamierzam sobie taki kupić. Już nawet znalazłam ranking depilatorów ipl https://najlepszy-ranking.pl/depilatory-ipl/ i myślę, że także wybrałam odpowiedni dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-07-2020, 10:32
istronowski Mężczyzna istronowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

A to jest taki mały depilator, który można używać samemu w domu? Wydawało mi się, że takie coś można robić tylko w gabinecie.

___
accs.sklep.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-07-2020, 11:06
zuzq5 zuzq5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 60
Domyślnie

Hej. A ja szukam gabinetu w okolicach Rzeszowa, w którym mają najlepszy laser diodowy. Ktoś z was może kogoś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-07-2020, 12:56
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Ja na takich zabiegach laserowej depilacji bylam w klinice https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/...alomar-vectus/ - depilowalam tam juz pachy i bikini i naprawde polecam ten zabieg jesli sie dziewczyny zastanawiacie! Raz na zawsze mozna pozegnac sie z niechcianym oowlosieniem i problemem wrastajacych wloskow!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-03-2021, 11:21
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Sporo czasu zastanawiałam się nad kupnem depilatora świetlnego i udało mi się go dostać w sklepie https://politaipl.com/ mam właśnie ten za 900zł i powiem wam, że sprawdza się naprawdę super. Nie spodziewałam się, że może być jakiś depilator porównywalny do Philipsa, ale ten jest i jak dla mnie jest mega wygodny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.