kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2015, 20:14
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

U mnie jest już spory problem ze zmarszczkami i dlatego myślałam o botox warszawa Liczę na to że botox pomoże mi pozbyć się zmarszczek. Niestety żadne kremy ani inne zabiegi nic nie dają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-08-2015, 10:02
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Taki zabieg to rzeczywiście świetna opcja. Sama zastanawiam się właśnie nad botoxem w ClinicForYou Wrocław, bo nie mogę już patrzeć na coraz większą ilość zmarszczek na moim czole.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-08-2015, 10:43
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej obecnie pracuje w Gdańsku. jest to pani dermatolog Dorota Kozicka. Wybrałam się do niej jakiś czas temu bo miałam problem z bruzdami nosowo wargowymi, które szpeciły moją twarz. Wyglądała przez to o wiele starzej niż normalnie.

Pani doktor zaproponowała mi kwas hialurnowy. Zgodziłam się i powiem Wam,że efekt bardzo dobry. Twarz prezentuje się o wiele lepiej, młodziej. Tak więc jeśli macie na to odpowiednie fundusze to nawet nie macie się nad czym zastanawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-09-2015, 19:16
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A ile kosztuje taki zabieg kwasem hialuronowym? Zastanawiam się w sumie nad czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-09-2015, 14:15
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Katakata podaje namiary go kliniki we Wrocławiu, sprawdziłam cennik zabiegów - bo mają podany na stronie. Wypełniacz dermatologiczny - w tym wypadku kwas hialuronowy to koszt od 1200 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-10-2015, 10:49
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Medycyna estetyczna jest dla ludzi I jesli ktos nie akceptuje swego ciała to dlaczego nie ma korzystac z pomocy? Jest wiele miejsc gdzie mozna pozbyc się zmarszczek, ujedrnić skórę czy usunąć przebarwienia. Również bardziej ingerujące zabiegi jak np botox sa do przyjęcia. Z tego co wiem to świetnym miejscem by zadbać w taki sposób o swoje ciało jest to http://www.anlaya.pl/medycyna-estetyczna/ miejsce Pracują tu profesjonaliści na najwyższej klasy sprzęcie. I to jest ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-10-2015, 17:41
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A ja tam wolę porządnie wykonany makijaż niż medycynę estetyczną. Wydaje mi się, że o wiele lepsze i bardziej naturalne efekty można w ten sposób osiągnąć.
Tylko trzeba zainwestować w dobre pędzle, np. od Kavai: http://puderek.com.pl/60_kavai i kosmetyki dobrej jakości. A potem ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć, aż efekty będą fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-12-2015, 16:03
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Puder na twarzy jest tylko do mycia, kremy nie wszystkie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego. Teraz jestem już kilka miesięcy po zabiegu usuwania zmarszczek www.dermedica.com.pl . Jest na prawdę super! Jeśli ktoś ma jakieś obawy to nie ma czego się bać. Zulma może jednak się skusisz zamiast pudru?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-12-2015, 23:20
silikonowa silikonowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 15
Domyślnie

W tej kwestii pomocni mogą być również lekarze dermatolodzy Warszawa. W dobrych klinikach skupiających się na zdrowiu skóry robi się wiele świetnych zabiegów upiększających, więc na pewno warto rzucić okiem na takie oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-01-2016, 17:11
Cymka Cymka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

ja osobiście uważam że nie będę sobie nic poprawiać w swoim wyglądzie. Wystarczają mi jakieś kremy maseczki. Jedynie na co sobie pozwoliłam to depilacja laserowa. Koleżanka korzystała z usług http://www.esteti-med.pl i sama mnie tam zabrała, abym mogła się przekonać o jakości takiego zabiegu. Jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.