kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 16-09-2021, 10:09
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Jestem na bieżąco jeśli chodzi o dylematy związane z wyborem podłogi do salonu. Moi rodzice początkiem lata kładli u siebie właśnie nową podłogę. Ile było przeglądania ofert, konsultacji ze znajomymi, czytania opinii w necie… Aż w końcu wybrali (z moją pomocą co tu dużo mówić) panele podłogowe laminowane z tej oferty https://kronosfera.pl/p/wykonczenie-...-laminowane,44 A dokładnie to zdecydowali się na Dąb Roseberg i salon wygląda rewelacyjnie w nowej odsłonie dzięki temu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 07-10-2021, 16:02
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja bym raczej postawiła właśnie na parkiet. Uważam, że w całym mieszkaniu będzie się prezentował bardzo oryginalnie. Rzuć okiem na przykład na cyklinowanie i układanie parkietów Wrocław: http://solum-cyklinowanie.pl/ . Tę firmę poleciła mi koleżanka. Widziałam u niej parkiet i wygląda super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 18-11-2021, 20:33
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Dla mnie świetną sprawą okazały się drewniane deski barlineckie w najlepszych cenach . Szczerze mówiąc jestem nimi po prostu zachwycona, prezentują się doskonale i ich cena nie była wcale wysoka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 08-12-2021, 11:38
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Powiem wam, że do waszej nowej podłogi przyda się dobry robot odkurzająco-mopujący - irobot roomba combo - aby sobie troszkę ułatwić proces sprzątania. Ja lubię mieć wokół czysto i poukładane, a sprzątanie teraz nie odejmuje tyle czasu co wcześniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 09-12-2021, 00:02
Mrokus Mężczyzna Mrokus is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 152
Domyślnie

Polecam panele podłogowe , można wybrać pod każdy wystrój mieszkania, wybór jest naprawdę ogromny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 09-12-2021, 12:01
Praxa Praxa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja najbardziej wolę panele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 10-12-2021, 13:57
paula92@poczta.tel's Avatar
paula92@poczta.tel paula92@poczta.tel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Co sądzicie o posadzce kauczukowej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 12-12-2021, 21:03
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 423
Domyślnie

Ja coraz bardziej w sowim domu skłaniam się ku temu, aby zakupić panele fotowoltaiczne. Chciałabym w przyszłości zamienić mój piec na pellet na innego rodzaju ogrzewanie. Zastanawiam się mocno nad ogrzewaniem podłogowym, które zasilane byłyby energią z paneli. Taki system znalazłam w firmie: https://www.samurio.pl/oferta/elektr...rzewanie-caleo, gdzie dostępne są również folie i maty grzewcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 21-12-2021, 08:10
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

My postawiliśmy na panele podłogowe. Widziałam kilka zdjęć wnętrz z jasnoszarymi panelami. Ogromnie mi się spodobały W https://nexterio.pl/0,20149,Panele-podlogowe.html mają duży wybór, więc udało mi się je znaleźć bez problemu Jeśli szukacie paneli to na pewno tam znajdziecie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 29-12-2021, 22:31
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Oprócz podłóg warto pomyśleć jak zabezpieczyć ściany przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Myślę, że najlepiej nada się szklany panel kuchenny, jest łatwy w montażu i pięknie wygląda, a jednocześnie ochrania ściany i można go łatwo umyć, zwykłą ścierką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.