kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-03-2015, 11:50
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Tylko, że nie każdy to rozumie. Ludzie chcą inwestować pieniądze w coś co daje szybki zysk, a potem tracą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-03-2015, 13:53
xeniaaa xeniaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Tak tracą bo są na początku bardzo naiwni..Jeśli chodzi o coś takiego to po prostu akurat no wiecie się dali skusić takim wysokim procentem jak to było właśnie w przypadku tego śmiesznego amber gold ..Nic na tym nie zyskali a stracili niestety bardzo dużo. Teraz jak chce się zaoszczędzić to po prostu trzeba dać na lokatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-03-2015, 11:55
albert7000 albert7000 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

No mówicie, że na lokaty a jak one się teraz przedstawiają obecnie w Polsce, ktoś coś wie ? Bo jak ja sobie zakładałam jakoś po prostu parę lat temu to były oprcentowania takiego rzędu jak własnie 5,6 procent . Teraz ile jest oprocentowanie właśnie akurat w takim banku ? Bo chciałbym się orientacyjnie dowiedziec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-04-2015, 12:26
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Jeżeli nie mam dużo pieniędzy żeby inwestować w nieruchomości to w co? Dużo słyszałam o funduszach. Myślę o ciekawiej ofercie Banku Pocztowego http://www.pocztowy.pl/mikro/inwesty...lnego_wzrostu/ Jest to bank, który ciągle się rozwija, a więc ich oferty muszą być konkurencyjne. Jakie jest Wasze zdanie? Moim zdaniem na pewno fundusz bo lokaty są co raz słabsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-04-2015, 09:06
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ale fundusze nie uważacie po prostu, że to może być takie po prostu ryzykowne zagranie trochę ? Bo akurat po prostu no wiecie sprawa ma się w taki sposób iż tutaj można stracić dużą ilość kasy i już niestety dobrze nie będzie wtedy; )) jeśli chodzi o mnie to wlaśnie dzisiaj sobie założyłam lokatę na procent tylko 2,7 ale dobre i to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-04-2015, 12:12
bambinaska bambinaska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Tak może być i to ciekawe : )chociaż jeśli to o mnie chodzi to sprawa ma się w taki sposób iż po prostu no wiecie jest bardzo dobrze jeśli da się swoją kase na jakąś lokatę tutaj taka najlepsza to jest po prostu teraz i największa w takim banku jakim jest bgz gdzie po prostu tam wynosi az 4 procent : )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-04-2015, 11:13
pomaranczka pomaranczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Władować kasę trzeba dziewczyny w lokatę z tego powodu, że zysk może być po prostu bardzo taki dobry i bardzo taki pewny przecież. : ) jeśli chodzi o mnie to ja teraz dałam na lokatę 4 procent wszystkie moje fundusze i myślę właśnie, że to jest dobry taki pomysł do tego by jakoś szybko zyskać kasę jakąś gotówkę bez jakiegoś nakładu finansowaengo i ryzyka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-04-2015, 13:02
Barita Barita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak najlepiej jest właśnie w lokatę bo nie trzeba się na niczym znać a można zyskać przy dużym wkładzie kasy naprawdę sporo przecież ; )jeśli chodzi o mnie to sprawa ma się w taki sposób iż ja mam konto oszczędnościowe i w taki sposób po prostu oszczędzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-04-2015, 13:11
jajknica jajknica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Dawać dziewczyny na lokatę i się nawet nie zastanawiać z tego powodu, że po prostu jakby to powiedzieć jest to taki pewny zysk bez żadnego ryzyka i po prostu bardzo dobrze i fajnie jest jakby to powiedzieć liczyć na koniec okresu odsetek pieniądze z lokaty hih
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-05-2015, 14:32
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Zależy ile ma się tych oszczędności. Jeśli interesuje nas stały dochód i pewny pieniądz to warto zainwestować swoje pieniądze w nieruchomości sopot Osobiście uważam że jest to jedno z lepszych wyjść w takiej sytuacji. Zgadzacie się ze mną ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.