kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 16-04-2021, 17:14
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardzo ważne pytanie. Jeśli naprawdę obawiacie się porodu, to cesarka może być wręcz wskazana. Trzeba tylko jeszcze uzyskać zaświadczenie do takiego cięcia. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ i dowiedzieć się więcej na temat tokofobii. Dzięki temu będziecie w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z przygotowaniem do danej formy porodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 17-04-2021, 19:03
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie

U mnie ze względu na dużą wadę wzroku czeka poród przez cc. Stresuje mnie to bardzo, ale niestety nie ma innego wyjścia . Nie będę ryzykować zdrowiem swoim i dziecka. A przy okazji mam do Was pytanie, korzystałyście kiedyś z pojedynczego laktatora elektrycznego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 12-05-2021, 15:50
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

jak już cesarka..
____________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 21-06-2021, 09:04
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

To jest kwestia dyskusyjna, zależy to od indywidualnych preferencji osoby. Warto skonsultować się ze specjalistą. Zajrzyj na urolog.lublin.pl, tam dowiesz się wszystkiego jak rozwiązać swoje problemy zdrowotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 06-07-2021, 08:18
kiksi kiksi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 12
Domyślnie

ja chyba na żaden się nigdy w życiu nie zdecyduję..
_________________
mizoprostol
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 27-07-2021, 21:33
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeśli jest opcja wyboru to moim zdaniem lepiej poród naturalny, ale to i tak głównie lekarz decyduje. Jednak zanim do tego porodu dojdzie to jeszcze długa droga i pewnie też martwisz się czy dziecko będzie zdrowe. Możesz zrobić test prenatalny i dzięki niemu dowiedzieć się czy dziecko nie posiada ryzyka posiadania chorób genetycznych. Taki test NIFTY w Katowicach jest między innymi wykonywany https://www.testdna.pl/badania-prena...-pro/katowice/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 14-10-2021, 20:50
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Dla dziecka, oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań medycznych, lepszy jest poród naturalny. Wystarczy popytać specjalistów, jak ważny jest poród naturalny dla dziecka, jak często dzieci po CC mają problemy z integracją sensoryczną itp.... ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego kobiety z góry wykluczają poród naturalny? CC to wbrew pozorom to nie pójście na łatwiznę, dla mnie to o wiele gorsze niż poród naturalny, a przeżyłam 2...
__________________
https://www.websitestyle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 03-12-2021, 13:36
wronka_m wronka_m is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 7
Domyślnie

Ja się nie nastawiałam. I myslę, że to najlepsza opcja, wszystkiego nie da się przewidzieć i mimo, że chcemy poród naturalny może się okazać, że trzeba robić CC. Mnie w trakcie ciąży świetnie poprowadzili https://royal-clinic.pl/oferta/ginek...inekologiczna/ wszystkie badania, diagnostyka itd. i ostatecznie miałam poród naturalny ale zostawiłam to w rękach lekarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 05-12-2021, 11:21
Effect Effect is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zdrowiej ponoć jest naturalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-12-2021, 21:07
august21's Avatar
august21 august21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Każda kobieta jest inna i każda inaczej przejdzie czy to poród naturalny czy cesarkę. Więc wybieranie to tak naprawdę loteria. Ja miałam nagłą cesarkę po prawie 24h skurczów. Syn był źle ułożony co okazało się przy samej końcówce porodu i taki poród zagrażał zdrowiu i życiu. Cesarkę przeszłam okej, wstałam, bolało ale ból trzeba rozchodzić. Po tygodniu funkcjonowałam całkowicie normalnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.