kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 06-02-2022, 09:35
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Uwielbiam swoją pracę na budowie i szczerze mówiąc nie wyobrażam siebie na innym miejscu. Od lat mieszkam w Anglii i jest mi tutaj bardzo dobrze, przelewy do polski co róż dla rodziny wykonuje poprzez stronę https://tanieprzelewy.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 10-02-2022, 10:07
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

To dobra opcja, bo wykonując ta samą robotą można znacznie więcej odłożyć. Ja pracuje jako opiekun osób starszych w Niemczech i dobrze na tym wychodzę. Całość załatwiam poprzez https://nursecare24.pl/ co jest szczególnie polecane przy pierwszym takim wyjeździe. W końcu wtedy formalności nie sa wyzwaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 10-02-2022, 13:39
Mia Wallace's Avatar
Mia Wallace Mia Wallace is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 168
Domyślnie

Znalezienie odpowiedniej pracy za granicą będzie zależał od naszych umiejętności. Taki holenderski skup katalizatorów https://katalysator-recycling.nl może być dobrym miejscem jeśli mamy wiedzę na temat katalizatorów lub motoryzacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 12-02-2022, 19:16
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Dla mnie bardziej atrakcyjna jest Praca Rzeszów niż zagranicą. Tutaj mieszkam i tutaj chcę zrobić karierę. Wyjazd zagranicę jest fajny jeśli chcemy po prostu dorobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 14-02-2022, 07:41
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Nie trzeba od razu wyjeżdżać za granicę wystarczy sprawdzić najbardziej poszukiwane zawody w polsce i można także tutaj dobrze zarabiać. Jest dużo dobrych kursów na rynku aby się też szybko przebranżowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 18-02-2022, 09:42
ainka ainka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 15
Domyślnie

W podróż polecam firmę grand bus Anglia miałam okazję wracać z nimi przed świętami jest naprawdę spoko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 07-07-2022, 11:22
Haneczka85 Haneczka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 120
Domyślnie

Praca zagranicą to w sumie duże wyzwanie tym bardziej że na przykład nie znasz języka. Dlatego przed wyjazdem lub od czas wyjazdu warto korzystać z kursu online języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Jest to bardzo fajny kur który uczy ciebie mówić w języku angielskim. Na pewno ci się taki kurs przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 24-01-2023, 07:36
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Atrakcyjna praca powinna zapewniać dobre zarobki, możliwości rozwoju i jednocześnie dobrą atmosferę w zespole i z kierownictwem. Dlatego warto szukać miejsca dla siebie, gdzie będziecie po prostu doceniani. Dobrym wyborem może być praca świętokrzyskie (oraz w samych Kielcach). Jednak trzeba czasami trochę zaryzykować i poprawić swoją karierę zawodową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 24-01-2023, 18:59
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Moim zdaniem najważniejsze to znaleźć taką pracę, z której wykonywania będziecie czerpali prawdziwą satysfakcję. Przecież dzisiaj nawet oparator wózka widłowego może być zadowolony ze swojego zajęcia, jeśli faktycznie lubi to, czym się zajmuje. A jakie Wy macie doświadczenia z własną pracą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 27-01-2023, 07:30
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie Praca

Znajomi polecali mi pracę w kontroli jakości np. we Wrocławiu. Kontroler jakości to w sumie musi być satysfakcjonująca praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.