kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #351  
Stary 26-01-2023, 20:18
m_leszczuk89 m_leszczuk89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 3
Domyślnie

Moim ulubionym sklepem odzieżowym jest bombardina. Mają tanie ubrania dobrej jakości. Duży wybór sukienek, spódnic, koszul Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #352  
Stary 09-02-2023, 16:52
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 147
Domyślnie

Ja lubię tego typu sklepy - https://ubierzsie.com/ naprawdę sporo marek w jednym miejscu, a to jest naprawdę ekstra sprawa, można fajne rzeczy powybierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #353  
Stary 11-04-2023, 08:28
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Jeśli szukasz modnych ubrań i obuwia najlepszych marek, to warto zajrzeć do sklepu internetowego https://ubierzsie.com/ Tam znajdziesz świetnie wykonane propozycje ubrań od takich marek jak Pinko czy Baldinini, a co więcej, sklep często organizuje wyprzedaże i różne promocje, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Na pewno warto sprawdzić, jeśli lubicie markowe ubrania. A jeśli już zrobiłeś tam zakupy, daj znać, jak poszły. Plusem też jest 30 dni na zwrot, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #354  
Stary 11-05-2023, 21:32
kichanka kichanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 15
Domyślnie

Jednym z moich ulubionych sklepów jest Hibou Mają ekstra jakości ubrania i szybką wysyłkę. Dla mnie plusem jest też to że w ich ubraniach to nie chodzi pół miasta jak to ma miejsce w tych popularnych markach :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #355  
Stary 12-05-2023, 11:46
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Witam. Bardzo często kupuję ubrania przez internet. Ostatnio stwierdziłem, że przydałaby mi się nowa płaszcze wiosenne WITTCHEN i zastanawiam się, gdzie najlepiej ją zamówić. Jeśli macie dla mnie jakieś rady, to proszę dajcie znać. Chętnie przejrzę też inne sklepy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #356  
Stary 20-05-2023, 15:17
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ja mam zawsze wiele radości z wyjazdów w góry, ponieważ tam mogę oderwać się od codziennych spraw i oczyścić myśli. Przygotowanie do takich wypraw jest istotne, aby zapewnić sobie komfort podczas podróży. Na stronie http://sportowybutik.pl/ przeglądałem różne ubrania zimowe, i zastanawiam się, czy warto zainwestować w takie. Co sądzicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #357  
Stary 25-05-2023, 12:15
szerszen szerszen is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 111
Domyślnie

Witam wszystkich! Od kilku lat kupowałam bieliznę w moim ulubionym sklepie w galerii. Dziś niestety punkt sprzedaży jest nieczynny, właśnie dlatego szukam alternatywy online - polecacie jakiekolwiek sklepy z bielizną? Nie chcę nabywać byle czego, zależy mi na sprawdzonych modelach i punktach sprzedaży, nawet premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #358  
Stary 27-05-2023, 06:44
koralia25 koralia25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 109
Domyślnie

Jeżeli chodzi o zakupy to ja bardzo lubie chodzić po centrach handlowych, teraz chcę odwiedzić sklep decathlon ponieważ na tle konkurencji ceny mają naprawdę niskie a towar bardzo dobrej jakości. Muszę kupić sobie trochę sprzętu górskiego i widziałam świetne oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #359  
Stary 08-06-2023, 09:26
Butik Luisa Butik Luisa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 164
Domyślnie

Szukając przede wszystkim dobrej jakości i różnorodności w zakresie pięknych ubrań na wiosnę i lato, aby skutecznie odmienić swoją garderobę to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ ponieważ przygotowaliśmy wiele wyjątkowych propozycji oraz najszerszą ofertę marki Luisa Cerano. Natomiast w razie dodatkowych pytań oczywiście służymy skuteczną poradą i zapewniamy wsparcie profesjonalnej oraz doświadczonej stylistki. Pozdrawiamy serdecznie i postaramy się w pełni sprostać wszystkim wymaganiom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #360  
Stary 31-07-2023, 19:22
wojarka wojarka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 21
Domyślnie

Jednym z takich sklepów jest Hibou. Lubię w tej marce wiele rzeczy, a tutaj to mogę wymienić raptem ułamek Przede wszystkim to polska marka, a ja uważam, że trzeba wspierać polskie biznes. I drugie najważniejsze: to
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.