kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 31-12-2021, 08:19
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Mi w schudnięciu bardzo pomaga dieta pudełkowa - https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/chc...g-dietetyczny/ Aż żałuję, że wcześniej się na nią nie zdecydowałam. Jem zdrowo, różnorodnie i chudnę. Sama nie potrafię tak gotowac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 03-01-2022, 14:19
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Na pewno wiecie, ze niezwykle ważny jest też błonnik w diecie. Ja staram się codziennie tak komponować posiłki by nigdy go nie zabrakło. Na śniadania jem musli czy owsianki, na kolację otręby. Wiadomo by to wyważyć, można łatwo wyliczyć jakie jest nasze codzienne zapotrzebowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 03-01-2022, 15:21
hackett.shane's Avatar
hackett.shane hackett.shane is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Moja waga stoi w miejscu. Jem bardzo mało...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 04-01-2022, 08:14
Grzybek Grzybek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 154
Domyślnie

Przy odchudzaniu należy przede wszystkim skupić się na zdrowym odżywianiu. Produkty do dań możecie zakupić na stronie sklepu https://jawo2008.pl/. Mają bardzo szeroki asortyment zdrowej żywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 04-01-2022, 10:43
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 056
Domyślnie

Mi w rzuceniu zbędnych kilogramów pomógł solidny wysiłek fizyczny i odpowiednia dieta. Spędzałam mnóstwo godzin w kuchni ale moje posiłki nie były zbyt dobrze skomponowane pod względem kalorycznym i energetycznym. Ciągle brakowało mi siły do działania. Wszystko się zmieniło odkąd zaufałam cateringowi dietetycznemu od: https://dietyzchatki.pl/dzialdowo/. Jem smacznie, zdrowo i wyglądam bombowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 27-02-2022, 19:17
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Wiele rzeczy wspomaga odchudzanie. Można postawić na przykład na gorset do ćwiczeń. Jakie daje efekty? O tym, ale i o przeciwwskazaniach możecie przeczytać tu: https://grodziski24.pl/2022013146057...zeciwwskazania . Sprawdźcie, czym się charakteryzuje gorset i jak z nim postępować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 29-04-2022, 19:40
chrysocolla chrysocolla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 274
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek33
Ostatnio trochę zgrubiałem i teraz chodzę na siłownię żeby trochę schudnąć.Dodatkowo na siłowni jedne gość powiedział że jak się dobrze trenować na siłowni to żebym kupił sobie peptydy .

Również na siłowni dowiedziałam się, że warto wspomagać się peptydami, konkretnie bpc nadadzą się najlepiej, jeśli uprawiam sport.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 03-05-2022, 20:19
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

U mnie fajnie sprawdza się opcja z dietą pudełkową. Zamawiam sobie z Wygodnejdiety, zapewniają mi 5 posiłków dziennie. Jedzonko jest smaczne, zdrowe, świeże i dobrze doprawione więc dieta się nie nudzi a dzięki temu znacznie łatwiej na niej wytrwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 12-05-2022, 10:35
Jaro09 Jaro09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Staram się zrzucić parę kilo, polecacie jakieś strony w temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 12-05-2022, 18:56
handbonita's Avatar
handbonita handbonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chcesz zrzucić dodatkowe kilogramy i nie wiesz w jaki sposób to uczynić to może spróbuj wczasów odchudzających? Podobno jest to świetna opcja, dzięki której widać zniewalające efekty.
__________________
turnus odchudzający
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.