kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2021, 11:21
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie Jak zadbać o włosy po lecie?

Suche włosy po lecie... Jak je odżywić i nadać blasku? Walczę już dwa miesiące, a włosy wciąż w słabej kondycji.... Może lepiej udać się do fryzjera i obciąć przesuszone końcówki? Co myślicie o kosmetykach klorane? Uratują moje włosy przed cięciem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-10-2021, 09:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli chodzi o klorane, najlepiej wybierz szampon z masłem cupuacu. Intensywnie nawilża i regeneruje włosy, więc szybko powinnaś zauważyć różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2021, 09:30
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej zdecydować się na kosmetyki od marki klorane z masłem mangowym. Moje włosy szybko doprowadził do ładu po lecie. Nie potrzebne było żadne cięcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-10-2021, 09:22
magda8411 magda8411 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 21
Domyślnie

Według mnie najlepiej jest na początku zastosować intensywną kurację z pomocą kosmetyków klorane z wyciągiem masła cupuacu, a gdy kondycja włosów się poprawi, zacząć kurację z pomocą kosmetyków z masłem mangowym tej samej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-10-2021, 23:15
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Żeby zadbać o włosy po lecie to na pewno przyda się zainwestować w jakąś dobrą maskę do włosów. Ja np. miałam po lecie ogromnie przesuszone włosy i zdecydowalam się na ten produkt https://sklep.wats.pl/p/77/195/ing-m...i-i-maski.html - bardzo dobrze mi pomógł, zachęcam do wypróbowania, jeśli u Was ten sam problem się pojawił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-10-2021, 09:12
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Dzięki za rady, na pewno zdecyduję się na produkt tej marki, skoro zapewniacie, że są tak skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-10-2021, 18:41
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domyślnie

Bardzo fajnie regenerują włosy różnego rodzaju olejki, na przykład olejek konopny, tutaj są kosmetyki z takim olejkiem - https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27, warto sobie spróbowac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-11-2021, 12:28
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 139
Domyślnie

Po lecie moje włosy długo nie mogły dojść do siebie, więc postanowiłam bardziej świadomie wybierać kosmetyki. Najciekawszy skład miał szampon Klorane na bazie masła mangowego i sprawdził się idealnie. Już pierwsze mycie przyniosło efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 24-11-2021, 13:04
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Opanowanie włosów po lecie spędzonym w Hiszpanii zajęło mi mnóstwo czasu. Stosowałam wiele kosmetyków, ale nie były skuteczne. Postanowiłam zacząć działać stanowczo i na pierwszym miejscu postawiłam przede wszystkim jakość kosmetyków. Mój wybór padł więc na Klorane - dokładnie serię z masłem Cupuacu. Efekty niemal natychmiastowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-11-2021, 15:27
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Wiecie, co pierwszy raz w jednym salonie fryzjerskim spotkałam się z czymś takim jak MIKROSKOP do badania skóry i włosów. Poszłam do warszawskiego salonu Akademia Perfect Hair i tam zrobiliśmy taką analizę - konsultację. Włos był oglądamy w 1000 krotnym powiększeniu i to pomogło dobrać dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji. Powiem więc tak: jeśli chodzi o suche, rozdwajające się końce, czy matowe włosy, warto skorzystać z takiej konsultacji. Jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.