kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 26-05-2021, 09:16
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

wyprawka dla noworodka powinna zawierac body spiochy polspiochy pieluszki pajacyk ijakis kaftanik
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 17-06-2021, 10:41
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Jeśli któraś z mam ma dylemat co do mleka modyfikowanego to ja zachęcam do zapoznania się z ekologicznymi produktami marki HiPP. Jest to między innymi mleko HiPP Combiotik, które można podawać od pierwszych dni po narodzeniu maluszka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 17-06-2021, 16:52
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja ostatnio zamówiłam sobie fajne kocyki z Ceba baby. Z przyjemnej bawełny, solidnie wykonane i ślicznie się prezentują. Nadają się do wózka, łóżeczka i do fotelika, zapewniają ciepło ale i przepuszczają powietrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 22-06-2021, 11:44
zawlocka zawlocka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 99
Domyślnie

A gdzie kupujecie mleko dla swojego dziecka? My kiedyś robiliśmy zakupy w internecie, bo było taniej, ale od kiedy produkty Bebilon są dostępne w takich samych cenach w aptekach stacjonarnych sieci DOZ, robimy zakupy w pobliskiej aptece. Cena ta sama a mleko mamy od ręki, bez czekania na kuriera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 22-06-2021, 17:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Na przykład ja skorzystam z gotowej listy wyprawkowej i powiem że kupiłam wszystkiego akuracik, a wózek zamówiłam tak jak planowałam od x-landera online, od razu trafiłam z modelem i nic nie musiałam wymieniać choć mogłam to zrobić za darmo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 23-10-2021, 22:39
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Jeśli jesteście eko mamami i interesują was ekologiczne pieluchy krajowej produkcji to podpowiem wam, że doskonałej jakości wielorazowe pieluszki, formowanki, wkłady chłonne, maty, prześcieradła i inne artykuły dla dzieciaczków i mam oferuje marka Mommy Mouse. U nas doskonale się ich rzeczy sprawdzają, są świetnej jakości. Konkrety tu sobie sprawdzicie https://mommymouse.com.pl/kategoria-...em-all-in-one/ Na bank będziecie z tej marki zadowolone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 24-10-2021, 11:57
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magenta
Jeśli jesteście eko mamami i interesują was ekologiczne pieluchy krajowej produkcji to podpowiem wam, że doskonałej jakości wielorazowe pieluszki, formowanki, wkłady chłonne, maty, prześcieradła i inne artykuły dla dzieciaczków i mam oferuje marka Mommy Mouse. U nas doskonale się ich rzeczy sprawdzają, są świetnej jakości. Konkrety tu sobie sprawdzicie https://mommymouse.com.pl/kategoria-...em-all-in-one/ Na bank będziecie z tej marki zadowolone.

O, ciekawy link. Właśnie za czymś takim się rozglądałam - nie lubię tych wszystkich jednorazówek - niepotrzebne generowanie śmieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 25-10-2021, 09:27
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Przyznam, że w moim przypadku były duże problemy z laktacją. Nie mogłam karmić piersią dlatego musiałam przejść na mleko początkowe. Synek dostawał mleko HiPP Combiotik już w szpitalu więc zdecydowałam się właśnie na tego producenta i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 25-10-2021, 12:13
kerwajow kerwajow is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 33
Domyślnie

A może fotelik samochodowy obrotowy byłby jakimś rozwiązaniem? W końcu dziecko może podróżować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Pomyśl o tym, bo czasami uniwersalne rozwiązania sprawdzają się najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 26-10-2021, 10:47
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

No tak, w wyprawce też powinna się znaleźć jakaś dobrej jakości pościel do łóżeczka, na przykład taka jak ta - pościel ze zwierzątkami 6 części
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.