kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 08-05-2015, 16:55
jojusik88 jojusik88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wspólne śpiewanie nawet o tym nie pomyślałam, masz dziewczyno pomysły i głowę na karku Ja wolę jednak samolot zamiast tego samochodu. To jest lepszy środek transportu a właściwie lepszy lot. Zanim bym dojechała ode mnie z Gdańska do Wrocławia to by trochę czasu minęło a tak zabieram moją rodzinę z nad morza i szybko lecimy sobie do Gdańska i jest dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-02-2016, 13:09
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

To wszystko zależy, ja chyba wolałabym samolotem lecieć szybciej i wygodniej. Co do tego jak wyjdzie to finansowo to nie mam pojęcia. Jeżeli wybierasz się do Hiszpanii to warto sobie wynająć mieszkanie przez http://agnesinversiones.pl/ nich mają duży wybór i na pewno dostosujesz sobie coś do Twoich oczekiwań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-02-2016, 16:49
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

My w tym roku chcemy się wybrać nad morze ale z psem. Nie sądziłam że tak mało hoteli godzi się na przyjęcie psa:/ Gdyby nie strona http://noclegizpsem.pl/ to chyba w życiu bym nic nie znalazła. Kiedyś chyba właściciele hoteli, pokoi gościnnych itd byli pozytywniej nastawieni do czworonogów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-02-2016, 10:23
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

to zależy gdzie i jak duże jest dziecko. Jednak oba te środki transportu na dłuższą metę będą dla dzieci męczące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-03-2016, 07:14
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Wszystko zależy, dokąd jedziemy
Ja generalnie preferuję samochód. Mimo wszystko zapewnia o wiele większą niezależność.
W ostatnim czasie wypoczywamy głównie w Polsce. Teraz np. chodzi mi po głowie termabania.pl. No i w takim przypadku nie ma innej opcji niż dojazd autem, bo pociągiem przez pół Polski na pewno nie będę się tłukła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-03-2016, 09:36
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Mnie też wygodnie się jeździ samochodem, chociaż jak kilka tys. km się czasami trafia, to już za daleko i wtedy samolot bez 2 zdań lepszy.
W tym roku jeszcze super precyzyjnych planów nie mamy, na pewno kilka dni w górach i być może poszperamy na http://www.sunandsnow.pl/index.php żeby tym razem zamiast dość ciasnego hoteliku wziąć apartament - przy dzieciach ma to spore znaczenie, bo i jest gdzie jedzenie przygotować, bo aneks, i wygodniej niż na kilkunastu hotelowych metrach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 09-08-2016, 13:22
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

To zależy gdzie się spędza wakacje. Jeśli chcesz odpocząć gdzieś w Polsce to samochód będzie chyba najlepszą opcją. Tak samo do Chorwacji pojechałabym autem. My w tym roku znaleźliśmy hotel w Poznaniu i chyba pojedziemy tam na urlop. Nie mam ochoty na długie podróże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-08-2016, 13:31
aqua's Avatar
aqua aqua is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

Ja z rodziną w tym roku wybraliśmy się w Beskidy do miejscowości Rytro. Chcieliśmy zszyć się w cichej i spokojnej okolicy. Sama miejscowość położona jest na uboczy, z dala od miejskiego zgiełku. W hotelu http://perlapoludnia.pl, w którym się zatrzymaliśmy również były idealne warunki do wypoczynku. Bliskość parku krajobrazowego sprawiała, że mogliśmy wędrować po górach, a także jeździć rowerami. A poza tym na terenie hotelu do dyspozycji był basen i boiska sportowe. Z basenu szczególnie zadowolone były nasze dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 19-08-2016, 10:47
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

To pytanie samolotem czy autem jest dla mnie trochę bez sensu, bo wszystko tak naprawdę zależy od odległości jaką ma się do pokonania. W wielu przypadkach dojazd autem zwyczajnie się nie opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 23-08-2016, 08:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja z rodziną wybieram się w góry i będziemy jechać samochodem. Nocleg zarezerwowaliśmy w http://www.hotelzlotygron.pl/ . Znaleźliśmy już tam szereg atrakcji dla dzieci, więc na pewno będzie co robić. A pogoda też ma być dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.