kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

16-01-2018 13:28

Nowy Serwis Pracy Next-Jobs24.com

Next-Jobs24.com – Ogłoszenia Praca

MISJA Next-Jobs24.com

Naszym głównym celem jest stworzenie efektywnego serwisu pracy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań aby nasza platforma była postrzegana przez wszystkich użytkowników jako skuteczny i godny polecenia partner.

Profesjonalne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów są dla nas priorytetowym zadaniem. Pragniemy umacniać prestiż naszej marki oraz działać na rzecz rozwoju wzrostu gospodarczego.

Poprzez wdrażanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności chcemy nieustannie podnosić poziom świadczonych usług.

Serwis Next-Jobs24 to jeden z większych tego typu serwisów w Polsce
W bazie jest około stu tysięcy ofert pracy z całej polski

SERWIS PRACY NEXT-JOBS

Serwis pracy Next-Jobs powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.

Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert pracy z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty pracy dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.

Next-Jobs wraz z serwisami partnerskimi dociera to milionów użytkowników z całego świata. Z każdym dniem staramy się być bliżej potrzeb naszych użytkowników oraz jak najlepiej spełniać ich oczekiwania.

Chcemy stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz propozycje, które moglibyśmy wykorzystać w celu udoskonalenia i modyfikacji naszego serwisu.Serwis Next-Jobs24.com działa w następujących krajach:

US - Next-Jobs

PL - Next-Jobs

UK - Next-Jobs

AT - Next-Jobs

AU - Next-Jobs

DE - Next-JobsBest Regards
Anna Lis
NextJobs - World Group
Account Manager
e-mail: anna@nextjobs-group.com
Our Websites Network:

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu
Serwis Pracy Next-Jobs jest całkowicie bezpłatny

16-01-2018 13:24

Nowy rok dobrą okazją do rozmów o podwyżce?
Jak wynika z badania "Benefity oczami pracowników" przeprowadzonego przez Pracuj.pl w grudniu 2017 roku, prawie jedna trzecia respondentów stawia sobie jako cel noworoczny rozmowę z przełożonym o podwyżce. Nowy rok może być dobrą okazją do takiej rozmowy – warto wiedzieć jak się do niej przygotować, by przebiegła po naszej myśli.
Podwyżka to temat delikatny i jak każdy związany z pieniędzmi - drażliwy. Pracownikom zależy, by zarabiać więcej, z kolei pracodawcy nie są skłonni do zwiększania pensji, jeżeli nie idą za tą prośbą konkretne argumenty. W badaniu Czy pieniądze szczęścia nie dają, aż 40% ankietowanych przyznało, że przynajmniej raz starało się o podwyżkę, ale jej nie dostało. W tym samym badaniu aż 70% ankietowanych zadeklarowało, że obecnie w pracy brakuje im raczej podwyżki niż benefitów.

Odpowiedni moment i plan działania
Oczywistym jest, że najłatwiejszym sposobem uzyskania podwyżki jest zmiana pracy, ale co zrobić w sytuacji, w której pracy nie chcemy zmieniać, a podwyżkę jednak chcielibyśmy uzyskać?

Należy odpowiednio przygotować się do rozmowy z przełożonym. Oto 5 pomocnych kroków.

Rozmowa o podwyżce wymaga odpowiedniej oprawy i właściwego przygotowania – należy wyczuć sytuację ekonomiczną firmy.
Lepiej podjąć rozmowę z przełożonym zaraz po ukończeniu ważnego projektu, a niekoniecznie w trakcie jego trwania ze względu na mniej komfortowe okoliczności (stres, presja czasu).
Warto także wcześniej zarezerwować salkę konferencyjną i przynajmniej godzinę na rozmowę, a także przygotować kwotę podwyżki i argumenty, które pokażą szefowi, że wiemy czego chcemy i co robimy dobrze.
Kwotę dobrze przygotować zarówno w formie kwoty brutto, jak i wynagrodzenia na rękę.
Nie warto poruszać wątków osobistych czy porównywać swojej sytuacji, do sytuacji współpracowników: „X dostał podwyżkę, a ja nie”.


Przygotowanie argumentów
Wniosek o wyższe wynagrodzenie należy uzasadnić. Ważne, aby były to argumenty biznesowe, ponieważ dla pracodawcy, podwyżka jest inwestycją w pracownika. Lepiej nie powoływać się na drożejące paliwo, a na swoje osiągnięcia i kompetencje, które są wartością dla firmy lub które przyniosły firmie bezpośredni zysk.

Myśląc o rozmowie, najpierw opracujmy plan działania. Warto pamiętać, że do przełożonego najlepiej iść w momencie, gdy jesteśmy po sukcesie zawodowym, który przełożył się finansowo na korzyści firmy lub gdy zwiększył się zakres naszej odpowiedzialności. Dobrym momentem jest również czas świeżo po ukończeniu studiów podyplomowych lub ważniejszych kursów.

Konstancja Zyzik, Talent Acquisition Manager w Grupie Pracuj
Nie jest dobrym rozwiązaniem powoływanie się na istniejącą lub wymyśloną na potrzeby negocjacji kontrofertę od innego pracodawcy. Takie działanie może sprawić, że osiągniemy sukces, jakim jest przyznanie podwyżki, jednak stracimy zaufanie szefa, który już zawsze będzie nas postrzegał jak pracownika, który może w każdej chwili odejść.

Negocjacje
Negocjacje to dość niełatwy i delikatny temat – nikomu nie przychodzą one z łatwością, do tego często rodzą frustrację. Mamy świadomość, że szef może odmówić, a nasze oczekiwania dotyczące wyższej pensji legną w gruzach. Gdy już przedstawiliśmy nasze osiągnięcia oraz oszczędności, które za naszą inicjatywą są generowane dla firmy, warto powołać się także na zarobki w branży. Dobrym pomysłem może okazać się porównanie swojego wynagrodzenia, ze średnim wynagrodzeniem dla danego zawodu. Z kolei, jeśli w firmie była przeprowadzana ocena okresowa, która wypadła dobrze – warto się na nią powołać.

Może jednak zdarzyć się tak, że wymarzona podwyżka nie jest w tym momencie w zasięgu naszych możliwości. W tym wypadku należy negocjować dalej. Być może uda się wywalczyć nieco mniejszą podwyżkę albo dodatkowe benefity - więcej dni pracy z domu, dofinansowanie do kursów czy studiów podyplomowych lub opiekę medyczną.
W przypadku, gdy negocjacje finansowe zakończą się fiaskiem, warto zapytać szefa, jakie wymagania należy spełnić, żeby otrzymać podwyżkę i kiedy możliwy jest powrót do tematu. Dodatkowe doświadczenie, kolejne kompetencje albo nowy budżet na wynagrodzenia mogą sprawić, że za kilka miesięcy podobne negocjacje zakończą się sukcesem. Jeśli nie, będzie to wyraźny sygnał do rozważenia zmiany pracy.

16-01-2018 12:56

Jak rozpoznać , że już czas na zmianę pracy – pięc ważnych symptomów

Czasem trzeba zmienić pracę lecz czasem ciężko rozpoznać kiedy ma ten moment nastąpić . Redakcja serwisu pracy Next-Jobs przygotowała poniższy artykuł aby pomóc wam w odpowiedzi na to trudne pytanie
Jeśli odczówasz nieustanny stres z powodu pracy ?, myśl o pracy przyprawia Cię o mdłości ? Czujesz się zdemotywowany, wypalony, niedoceniony? Zanim dotrzesz do pracy stajesz się kłębkiem nerwów? A może denerwują Cię ludzie, z którymi pracujesz? Być może to czas na zmiany w Twoim życiu zawodowym. Czas spojrzeć prawdzie w oczy i zastanowić się czy można tak dalej funkcjonować ?. Jeżeli podane sygnały zabrzmią dla Ciebie znajomo, oznacza to, że właśnie nadszedł ten czas, aby obrać inna ścieżkę zawodową.

• Praca a Twoje zdrowie i życie prywatne
Niemiła atmosfera w pracy, presja, stres, nadmiar obowiązków, brak satysfakcji z pracy czy nieustanne napięcie to wszystko może mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne. Stres, który towarzyszy Ci w pracy zagości również w Twoim życiu prywatnym. Zauważyłeś już, że nie tylko Ty ale również Twoja rodzina i przyjaciele także cierpią z tego powodu? Jeżeli tak, rozważ inne możliwości zawodowe – Twoje zdrowie jest tego warte.
• Brak zapału
Każdy poranek stanowi dla ciebie wyzwanie? Poniedziałek to najgorszy dzień, kiedy po udanym weekendzie musisz wrócić do ,,szarej rzeczywistości“? Na samą myśl o pracy odczuwasz ból brzucha, jesteś zmęczony, zaniepokojony, zżera Cię rutyna? Twoje ciało podpowiada Ci coś, czego nie chce zaakceptować Twój umysł – czas na zmianę pracy!
• Niezadowalające wyniki
Wiele sygnałów pochodzących z zewnątrz wskazuje na zmianę pracy. Denerwują Cię współpracownicy, a polityka firmy pozostawia wiele do życzenia. Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że jesteś pracownikiem mało produktywnym, osiągasz kiepskie wyniki , postaraj się naprawić swoje błędy. Chyba, że twój plan ,,naprawczy“ nie przyniesie sukcesu, warto dokładnie zbadać, jaki jest tego powód. Być może zatem należałoby nieco zmienić receptę na Twój sukces zawodowy, czyli zmienić miejsce pracy, wykonywany zawód. Gdy Twoja praca będzie efektywna, możesz oczekiwać motywujących i wspierających działań ze strony Twojej firmy.
• Niesprawiedliwe traktowanie
Każdy pracownik chce czuć się ważny w firmie i dzielić się z innymi swoimi pomysłami. Im większa motywacja, tym większe szanse na osiągnięcie zamierzonego celu. Innym ważnym aspektem pomyślnej i przyszłościowej współpracy jest zaangażowanie w rozwój firmy. Jeżeli przełożony nie dostrzega Twojego wkładu w rozwój firmy, odrzuca Twoje propozycje, nie docenia Twoich talentów, pomija Cię przy awansach, zapewne praca nie daje Ci satysfakcji. Trudno liczyć na to, że ta sytuacja odmieni się w najbliższym czasie.
• Praca nie daje Ci wyzwań?
Siedzisz przy biurku i masz poczucie że marnujesz swój czas i talent? Twoje obowiązki zawodowe nie dają Ci możliwości rozwoju? W takim razie ta praca nie jest dla Ciebie. Zastanów się jaka ścieżka kariery zapewni Ci nowe wyzwania. Praca powinna dawać Ci satysfakcję oraz budzić poczucie entuzjazmu. Czy może być coś bardziej irytującego niż poczucie bezsensu wykonywanej pracy? W takiej pracy nigdy nie będziesz w pełni zadowolony z życia i nie wykorzystasz w pełni swoich możliwości. Szkoda czasu na pozostawanie w miejscu.
• Niesprawiedliwe traktowanie
Każdy pracownik chce czuć się ważny w firmie i dzielić się z innymi swoimi pomysłami. Im większa motywacja, tym większe szanse na osiągnięcie zamierzonego celu. Innym ważnym aspektem pomyślnej i przyszłościowej współpracy jest zaangażowanie w rozwój firmy. Jeżeli przełożony nie dostrzega Twojego wkładu w rozwój firmy, odrzuca Twoje propozycje, nie docenia Twoich talentów, pomija Cię przy awansach, zapewne praca nie daje Ci satysfakcji. Trudno liczyć na to, że ta sytuacja odmieni się w najbliższym czasie.


Jeśli twoja praca nie spełnia Twoich oczekiwań, przysparza Ci więcej stresu niż satysfakcji nie czekaj dłużej , zmień to. Serwis pracy https://pl.next-jobs24.com pomoże Ci znaleźć nowa lepszą pracę, dzięki której uwierzysz znowu w siebie i odzyskasz radość z życia.
Zmiana pracy należy do trudnych decyzji. Ale czy warto tkwić w czymś, co nie daje perspektyw?

Pozdrawiam
Anna Lis
Specjalista ds. RP
Next-Jobs24
https://pl.next-jobs24.com
office@next-jobs24.com

16-01-2018 12:53

Jak się wyróżnić na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Jak się wyróżnić na rozmowie kwalifikacyjnej?
Rozmowa kwalifikacyjna to najważniejszy etap w całym procesie poszukiwania zatrudnienia. Standardowo, nie trwa ona dłużej niż 30minut i to właśnie w tym krótkim czasie osoba przeprowadzająca rozmowę ocenia kandydata i decyduje o jego dalszym losie.
Dlatego, tak ważne jest, aby jak najlepiej odpowiedzieć na każde zadane przez rekrutera pytanie, nawet jeśli wydaje się ono pozornie nieistotne. W rzeczywistości, często jest to bardzo dobra okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności oraz doświadczenie nawet odpowiadając na nieskomplikowane pytanie. Jeśli zrobimy to umiejętnie, jest szansa, że wypadniemy na rozmowie korzystniej i być może otworzą się przed nami nowe możliwości.
Dla większości kandydatów najtrudniejsze pytania to takie, które wymagają mówienia o swoich zaletach, a przecież jest to podstawa powodzenia na rozmowie o pracę. Poniżej przedstawiamy dwa najczęściej spotykane pytania i podpowiadamy jak sobie z nimi poradzić aby wypaść korzystnie.
Co sprawia, że jest Pan najlepszym kandydatem na to stanowisko?
To pytanie może paść na niemal każdej rozmowie kwalifikacyjnej więc warto, aby przed spotkaniem sprecyzować odpowiedź dla siebie bo tylko wtedy będzie to brzmiało przekonująco, a tym samym wypadniemy o wiele lepiej niż osoba, która dopiero szuka odpowiednich argumentów w głowie.
Pamiętaj o tym, że pracodawcy niekoniecznie chcą słyszeć, że to stanowisko byłoby niezwykłą szansą na twój własny rozwój. Na pewno woleliby się przekonać, że ich firma to miejsce, w którym twoje kwalifikacje spełnią wymagania danego stanowiska, a także, że jesteś w stanie wprowadzić zmiany i nowości, których potrzebuje ich firma.

Co odróżnia Pana od pozostałych kandydatów? Dlaczego jest Pan od nich lepszy?
Jeśli rekruter zada ci tego typu pytanie, powinieneś potraktować je jako kolejną szansę by zobrazować swoje talenty, doświadczenie i najistotniejsze umiejętności, które nawiązują do proponowanego stanowiska. Odwołuj się do swoich zalet, które sprawiają, że jesteś lepszy od swoich konkurentów. Używaj określeń ogólnych i staraj się, aby twoje wypowiedzi były zwięzłe – konkrety są zazwyczaj lepsze od rozbudowanych elaboratów.
Możesz wykorzystać okazję i mówić o swoich pozytywnych cechach, takich jak np. dynamiczna osobowość, poświęcenie pracy i skrupulatność, jeśli tylko uważasz, że ma to znaczenie w danej sytuacji.
Spróbuj również przeanalizować związek twojego doświadczenia zawodowego ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Jakie dotychczasowe osiągnięcia mogą mieć wpływ na twoje powodzenie i skuteczność w wykonywaniu nowych obowiązków? Co nowego wniesiesz swoją osobą do firmy?
Postaraj się mówić raczej skromnie. Możesz zacząć rozmowę od tego, że jesteś przekonany, iż inni kandydaci również mogą przyczynić się do rozwoju firmy, lecz ty będziesz w stanie poradzić sobie z potencjalnymi problemami w pracy o wiele lepiej niż ktokolwiek inny. Wymienianie własnych zalet nie jest niczym złym, lecz nie popadnij w narcyzm i przesadną pewność siebie. Powinieneś zaprezentować się jak najlepiej, a formowanie końcowej opinii to już zadanie osoby rekrutującej.

Pozdrawiam
Marta Talar
Specjalista ds. RP
Next-Jobs24
https://pl.next-jobs24.com
office@next-jobs24.com


Serwis pracy Next-Jobs powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami.
Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert pracy z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty pracy dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania.
Zobacz naszą stronę: https://pl.next-jobs24.com

Archiwum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.